Żywice epoksydowe i pigmenty

Informacje

Dodany: 2020-09-07
Kategoria: Farby epoksydowe

Tagi dla artykułu
Żywice epoksydowe i pigmenty

Żywice epoksydowe i pigmenty perłowe sklep online

9600 - Rozpuszczalnikowa nawierzchnia poliuretanowa. 9200 - Poliuretanowa nawierzchnia na bazie wody. Pegakote - Farba epoksydowa na bazie wody. Farba szybko utwardzająca się do stosowania na zewnątrz, wewnątrz oraz w chłodniach. Potrzebujesz dobrej żywicy epoksydowej do stosowania grubej warstwy w jednym zalaniu? Skład: zawiesina pigmentów bez zawartości ołowiu i chromu w roztworze nisko molekularnej żywicy epoksydowej w rozpuszczalnikach organicznych z dodatkiem adytyw i składnika antykorozyjnego (fosfat cynku) oraz organicznych inhibitorów korozji. Szybkoschnący specjalny podkład z fosforanem cynku dla powierzchni stalowych, cynkowych i aluminiowych. 5421 - Szybkoschnący podkład epoksydowy. 3366 - Szybkoschnący podkład. 3333 - Podkład poprawiający przyczepność. Produkt można stosować na porowate podłoża przez co niepotrzebny jest podkład. 10oC należy stosować utwardzacz TEKNOPLAST WINTER HARDENER 7212 (Karta techniczna nr 1317). Wersja zimowa utwardzacza (Winter) nasila żółknięcie i kredowanie, co jest typowe dla farb epoksydowych. W deklarowanych wariantach, przy grubości 120 µm, S 2318 EPAX można stosować we wnętrzach jako farbę jednowarstwową.(Utwardzacz U 7308 dla temeperatur ok. Nanoszenie: natryskiem, pędzlem na suchy i czysty metal przy temperaturze 18 - 25 oC.

Szybko twardnieje, nie kurczy się (98% suchego ekstraktu, bez rozpuszczalnika)Dla architektówKolory: BIAŁY, SZARY, CZARNYPosadzki w pomieszczeniach przemysłu spożywczegoKontakt i dane firmySzlifowanie końcowe papierem ściernym nie grubszym niż P500,6. Jak gruntować metal? Oprócz różnych systemów żywic syntetycznych w naszym sklepie znajdziesz odpowiednie barwniki i pigmenty kolorowe, a także potrzebne akcesoria, takie jak naczynia do mieszania, wałki piankowe, środki antyadhezyjne i wiele innych. Warto także zwrócić uwagę na produkt LP11 (gęsty, tiksotropowy, iniekcja reaktywna, kleje), będący żywicą o wysokiej lepkości (1100 mPas/25°C) opartą na bis fenolu A i epichlorohydrynie. W takich przypadkach powierzchnie pokryte żywicą epoksydową mogą żółknąć i tworzyć na powierzchni pyłową powłokę. Zapewnia trwałe, kolorystyczne oraz satynowe wykończenie po przemalowaniu powierzchni epoksydowych i akrylowych. Przeznaczona do przemalowania powierzchni epoksydowych dając trwałe i kolorowe wykończenie. Farby epoksydowe firmy Sigma to seria SigmaCover, która wyróżnia się ochroną powierzchni stalowych na najwyższym poziomie. Oferowane w niniejszej kategorii produktowej podkłady epoksydowe pod lakier samochodowy, to preparaty chemiczne na bazie żywic epoksydowych przeznaczone do dokonywania napraw blacharskich i wyrównywania powierzchni poddawanych lakierowaniu. Produkt wysoce odporny na czyszczenie chemiczne. Wysoce odporna na promieniowanie UV oraz ścieranie.

B95 - Farba epoksydowa odporna na uderzenia. Przeznaczenie: Farba S 2318 EPAX jest przeznaczona do nanoszenia podkładowych powłok antykorozyjnych na podkłady metalowe - stal, aluminium, oksydowany cynk itp. Na zewnątrz i we wnętrzach. Wzmacnia porowate podłoża i poprawia przyczepność powłok nawierzchniowych. Stanowi doskonałą bazę dla farb nawierzchniowych i farb antyporostowych. Stanowi idealną ochronę przed silnymi kwasami, chemikaliami oraz rozpuszczalnikami. Zaś odporność na stałe zanurzenie w wodzie oraz kontakt z różnego rodzaju substancjami chemicznymi, daje możliwość wykorzystania tych farb w zbiornikach narażonych na korozję. Narzędzia do malowania tego rodzaju farbami nie różnią się w zasadzie od tych przeznaczonych do farb akrylowych, których używasz do malowania ścian wewnętrznych. Wbrew powszechnej opinii bezbarwna żywica do drewna sprawdzi się nie tylko w różnego rodzaju gałęziach przemysłowych, ale również do zastosowań indywidualnych. Idealnie sprawdzi się w garażach, salach wystawowych, magazynach, korytarzach czy warsztatach. Barwnik transparentny do żywic epoksydowych 10ml Barwnik stosujemy aby nadać zalewanej żywicy żądanego koloru. Utwardzacz DECO do żywic o zastosowaniu dekoracyjnym.

Pigmenty do żywic epoksydowych sklep online https://e-taflan.com

Top