Producent okien dachowych Velux

Informacje

Dodany: 2020-07-15
Kategoria: Okna dachowe

Tagi dla artykułu
Producent okien dachowych Velux

Producent okien dachowych Velux Fakro Okna te powinny być montowane w dachu bez ścianki kolankowej. Okno dachowe FAKRO montowane w połaci dachowej to standardowe i bardzo popularne rozwiązanie stosowane w nowoczesnym budownictwie. Firma FAKRO zawsze dbała o bezpieczeństwo swoich klientów - pierwsza wprowadziła szybę hartowaną jako standardowe rozwiązanie w oknach dachowych. Specjalnie dobrane, najwyższej jakości drewno sosnowe, klejone warstwowo impregnowane próżniowo i kilkukrotnie malowane akrylowym lakierem decyduje o trwałości okien dachowych FAKRO. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów związanych z poddaszem, spełniających oczekiwania klientów na całym świecie. Dla klientów o największych wymaganiach przygotowano produkty serii Premium. Produkty FAKRO są zaprojektowane z uwzględnieniem wpływu procesów produkcyjnych na naturę. Okna do dachów płaskich Fakro dostępne są w trzech typach. DRC - C okno wyłazowe do dachów płaskich z kopułą transparentną , wyposażone w pakiet szybowy P2, który charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami termoizolacyjnymi. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technik produkcyjnych, wszystkie oferowane przez nią elementy, odznaczają się najwyższą jakością oraz doskonałymi parametrami termoizolacyjnymi, co w bezpośrednim stopniu przekłada się na obniżenie kosztów, związanych z ogrzewaniem domu lub mieszkania. Oprócz naturalnego światła, które wpada przez okna do pomieszczeń pod płaskim dachem, zielony dach wpływa także na poprawę miejscowego mikroklimatu chroniąc budynek przed wysokimi temperaturami latem, a zimą zapobiega stratom ciepła, jednocześnie redukując koszty ogrzewania i klimatyzacji. W ofercie AVALINE znajdują się zarówno okna drewniane, jak i PCV do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności (łazienka, kuchnia, suszarnia).

5 473,50 zł 4 379,00 zł20-65° - okna wysokoosiowe6/11, 66 cm x 118 cm,Aluminiowo - tworzywowe9907% 4 132,80 zł 2 976,00 złDo pomieszczeń o podwyższonej wilgotności takich jak kuchnie czy łazienki przeznaczone są okna drewniane pokryte trzykrotnie białym lakierem poliuretanowym który tworzy na powierzchni okien trwałą idealnie gładką powłokę zabezpieczającą okno przed wchłonięciem wilgoci. Z pewnością docenisz też, jak bardzo poprawi się przepływ powietrza w twoim mieszkaniu - szeroki zakres możliwości uchylnych proponowanych przez nas okien stanowi jeszcze skuteczniejszą wentylację i regulowanie jej nasilenia. Rozwiązanie, jakim są okna dachowe, to w pierwszej kolejności ogromna ilość naturalnego światła, które na stałe rozpromieni twoje pokoje i sprawi, że twoje samopoczucie poprawi się z dnia na dzień. Choć zamknięte wyglądają, jak typowe okna dachowe, wystarczy je otworzyć, by zupełnie zmienić charakter poddasza. W zależności od tego, jak urządzasz wnętrze, za ich pomocą możesz uzupełnić jego aranżację. W asortymencie posiadamy różnego rodzaju okna dachowe, takie jak okna obrotowe, uchylno-obrotowe, okna o podwyższonej osi obrotu i okna balkonowe. Wskazują one, że włamań coraz częściej dokonuje się właśnie przez okna dachowe, czego potwierdzeniem są opisywane w mediach wydarzenia w Katowicach.

Zapomnisz o konieczności doświetlania wnętrz sztucznym światłem, przez co naturalnie zaoszczędzisz nawet do 80% energii elektrycznej. Właściciele budynków inwestują w systemy antywłamaniowe zabezpieczające stolarkę pionową, ale często zapominają o oknach dachowych, przez które również można się dostać do pomieszczenia. Kominiarz, dekarz lub osoba instalująca antenę na dachu nie wpadnie przez okno, jeżeli przypadkowo nadepnie na skrzydło. Okna do płaskiego dachu VELUX można wyposażyć w roletę regulującą dopływ światła do pomieszczenia - od całkowitego zaciemnienia do delikatnego przyciemnienia. Roletę można także ustawić w dowolnej pozycji, zapewniając skuteczną ochronę i idealną równowagę pomiędzy naturalnym oświetleniem a komfortem termicznym. Pełnia relaksu oraz swoboda, którą chcemy odczuwać, grają w łazience pierwsze skrzypce, dlatego naszą roletę na okna dachowe wyposażyliśmy w zaciemniający materiał. Materiał zakończony okna łazioenkowe dachowe uszczelnieniem szczotkowym nie przepuszcza ostrych promieni słonecznych, które w przypadku okien dachowych są bardziej uciążliwe. Nawiewnik w oknach dachowych zapewnia stały, regulowany dostęp świeżego powietrza przy zamkniętym oknie dzięki czemu możliwe jest sprawne działanie wentylacji grawitacyjnej na Twoim poddaszu.

Top